Kediler Hakkında İngilizce ve Türkçe Bilgiler

Bu yazımızda Kediler Hakkında İngilizce ve Türkçe Bilgiler paylaşacağız. İngilizce Kedi Tanıtımı, İngilizce Kedinin Özellikleri, İngilizce Kediler Hakkında Bilgiler

Kediler Hakkında İngilizce ve Türkçe Bilgiler

Cats are highly intelligent creatures that have been associated with humans for over 9,500 years. Cats is one of the most popular pets in the world. They are carnivores and extremely skilled hunters. On average cats live for around 12 to 15 years. Domestic cats usually weigh around 4 kilograms to 8 kilograms. Cats are intelligent animals. All cats are mammals. Their sense of smell is around 14 times better than a human.

Kediler, 9.500 yıldan fazla bir süredir insanlarla ilişkilendirilen oldukça zeki yaratıklardır. Kediler dünyanın en popüler evcil hayvanlarından biridir. Etçil ve son derece yetenekli avcılar. Ortalama olarak kediler yaklaşık 12 ila 15 yıl yaşarlar. Evcil kediler genellikle yaklaşık 4 kilogram ila 8 kilogram ağırlığındadır. Kediler zeki hayvanlardır. Bütün kediler memelidir. Koku duyuları bir insandan yaklaşık 14 kat daha iyidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir